Postovani, Imam 20 godina i penis mi je malo zakrivljen, da li je to normalno? Ali nije zakrivljen kao banana vec je okrenut vise ka desnoj strani nego ka levoj.

    Odgovoreno: 17. 11. 2020.
    • Dobar dan,

      To što navodite je urođeno zakrivljenje penisa (kongenitalna kurvatura penisa). Penis može biti okrenut na bilo koju stranu ali je najčešće na dole. Ukoliko vam zakrivljenje ne smeta (možete da imate normalne seksualne odnose, nemate bolove..) nemojte obraćati pažnju. Ukoliko Vam pravi smetnje potrebna je hirurška intervencija kojom bi se ispravio penis.

      Ako Vam je potrebna dodatna konsultacija nađite me u MSB Bolnici preko portala stetoskop.info pa da nađemo neko rešenje.

      Svako dobro,

      Dr Nikola Stanojević, urolog/urogenitalni hirurg