Poštovani,

    Da li se Shockwave terapija u Srbiji koristi za lečenje Pejronijeve bolesti? U svetu takva praksa postoji, Pozdrav,

    Odgovoreno: 17. 11. 2020.
    • Dobar dan,

      Shockwave terapija (LSWT) kod Pejronijeve bolesti služi da bi se smanjio bol u penisu. Takođe koristi se i za poboljšanje prirodne erekcije.

      U Srbiji se na žalost pravilno ne koristi LSWT u lečenju Pejronijeve bolesti jer se do sada nije pojavio ni jedan aparat namenjen ovim tretmanima.

      Ako Vam je potrebna dodatna konsultacija nađite me u MSB Bolnici preko portala stetoskop.info pa da nađemo neko rešenje.

      Svako dobro,

      Dr Nikola Stanojević, urolog/urogenitalni hirurg