Dr.Nikola Stanojevic

    Obilazio sam urologe,odgovor je sve u redu.Imam problem pri sek.odnosu.Uvek posle seksa,krvarim.Ponekad je crvena krv,a nekada tamno brain I kao zgrusana krv.Jedva izmokrim da bolom.Bubrezi su u redu,sve u redu,a problem imam zadnjih 5 god.Dosao bih kod vas na pregled,da li dolazite do Nisa. Unapred Hvala!

    Odgovoreno: 28. 07. 2020.
    • Poštovani,

      Kod Vas su mogući uzroci krvarenja povreda mokraćnog kanala (uretre) ili neki problem sa izvodnim kanalima sperme.

      Potrebno je da uradite odredjene analize (urinokulturu i spermokulturu) a zatim da dodjete na dodatni pregled uretre endoskopom, tzv uretroskopiju.

      Svako dobro,

      Dr Nikola Stanojević