Postovani, dijabeticar sam 15 godina i imam hipertenziju, pre nekih dve godine izgubio sam erekciju a pre 6 meseci i ejakulaciju. Poznati su mi faktori rizika kod mojih bolesti. Posto vidim da ste usko specijalizovani za ED zanima me da li ogu dovi kod vas na pregled i po savet da li može nešto da se uradi. Iz Beograda sam i imam 36 godina. Hvala

    Odgovoreno: 28. 07. 2020.
    • Poštovani,

      Erektilna disfunkcija usled dijabetesa i hipertenzije se pouzdano leči penilnim implantima, tzv penilnim protezama. Kod mladjih osoba (kao što ste Vi) ugradjuju se inflatabilne penilne proteze zbog mogućnosti postizanja pune erekcije i detumescencije.

      Nadam se da sam Vam malo pojasnio rešenje za Vaš problem.

      Svako dobro,

      Dr Nikola Stanojević, urolog