Imamo jedan problem,u toku odnosa se desilo pre 3 dana da je nesto samo puklo i krenulo obilno krvarenje iz penisa i pad erekcije,sada se desava nocu u toku spavanja jednom ili dva puta naj verovatnije u toku erekcije obilno krvarenje,cista krv u velikoj kolicini. Dali je to opasno i sta moze biti? Nisam koristio nikakve lekove,strahujemo posto smo na poslu inace vozaci kamiona pa nam treba vremema da stignemo do firme i krenemo za Srbiju lekaru.

    Odgovoreno: 28. 07. 2020.
    • Poštovani,

      Doživeli ste frakturu penisa (tzv polomljen penis). Ukoliko dolazi do krvarenja, otežanog mokrenja, krivljenja penisa prilikom erekcije ili gubitak erekcije potrebna Vam je hirurška intervencija kako bi se problemi otklonili i penis vratio u stanje kao pre povrede.

      Nadam se da sam Vam malo objasnio koje probleme možete očekivati.

      Svako dobro,

      Dr Nikola Stanojević, urolog