Postovani doktore Imam 61,god.Od pre godinu dana,primetio sam da mi je penis u mirovanju manji,tj.da mi ima viska koze.U erekciji,sa kojom nemam problema,penis mi je drugaciji,potpuno ima drugaciji izgled.I sto me bas muci,manji je za 5.cm.Sta je u pitanju? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 28. 07. 2020.
    • Poštovani,

      To šta opisujete je znak Pejronijeve bolesti koja osim do skraćenja dovodi i do zakrivljenja penisa. Jedino rešenje za povratak penisa na veličinu pre početka bolesti je hirurška intervencija, korporoplastika. Kako bi se omogućila dobra erekcija, prilikom operacije povratka veličine penisa ugradjuje se i penilna proteza.

      Nadam se da sam Vam ukratko pojasnio o čemu se radi.

      Svako dobro,

      Dr Nikola Stanojević, urolog