Poštovani Imam 23 godine i imam urodjenu hipospadiju. Kada sam bio dijete bio sam kod doktora i rekao je roditeljima, da ukoliko nema problema sa navlacenjem kozice, mokrenjem i erekcijom nista ne poduzimam jer ljudi žive sa tim.. Medjutim sada me interesuje ovo, veličina penisa mi je negdje oko 3.5-4cm u opušteno stanju, a u erekciji je sasvim normalan i prosjecne veličine od 14.5-15cm. Do sada nisam imao problema sa polnim odnosom, skoro mi desilo da kada prevucem kožicu preko penisa kreće da me steže i imam osjećaj da mi penis gubi erekciju.. Interesuje me je li kasno za lijecenje, i sta bi se trebalo poduzeti po pitanju ovog problema. Lijep pozdrav

    Odgovoreno: 28. 07. 2020.

Komentari na pitanje: #167273

    • Poštovani, Dr med. a ne specijalist orl prije 16 mj. napisala dg. "FRACTURA OSSIUM NASALIUM CUM DISLOCATIONEM",te je uputila na rtg nosnih kostiju i nalaz glasi: NA PRIKAZANIM KOŠTANIM DIJELOVIMA NE VIDI SE UVJERLJIVIH ZNAKOVA AKUTNE KOŠTANE TRAUME". kOME TREBA VJEROVATI? Nismo vidjeli veliko krvarenje, već nekoliko kapi na podu lifta, kao i nikakvo zapomaganje, jer smatramo da je "dg". vrlo bolna. Da li je moguće nakon dosta vremena ustanoviti pregledom i snimkom istinu. Nama je mjerodavan nalaz specijaliste radiologa. Bili bi Vam zahvalni ako bi dobili stručno mišljenje.
      S poštovanjem, Silva i prijateljice