1. Krv nakon ejakulacije

    Pitanje broj: #138936

    Pre nekoliko dana sam primetio da me jako peče prilikom mokrenja, da bi me sinoć, nakon odnosa, takodje peklo nakon ejakulacije i iscedio sam malo krvi iz mokraćne cevi. Zanima me šta bi moglo biti u pitanju i šta da preduzmem?

    Odgovoreno: 27. 07. 2015.

Komentari na pitanje: #138936

    • Posle produženog odnosa, zbog alkohola kao da mi je nešto puklo i došlo je do krvarenja. Da li je to rak i šta da preduzmem?

    • Moj suprug ima već duže vreme krv koja izlazi iz sperme da li je to toliko opasno i kaže oseća bol u testisima. Molim sa savet.

    • Imam 16 godina kada sam imao 9 godina imao sam krpelja na penisu dali je utijecao taj krpelj na rast moga penisa ili je genetski