Postovani imam 35 godina i prilikom samopregleda testisa utvrdio sam da je levi testis dvostruko uvecan u odnosu na desni kao da je natecen i da ima neke kvge unutra. Zanima me kome treba da se obratim i sta bi to moglo biti? Hvala

    Odgovoreno: 01. 04. 2020.
    • Poštovani,

      potrebno je da se javite nadležnom lekaru opšte koji će Vas dalje uputiti urologu. Razlozi za vaše stanje mogu biti razni, benigni ili maligni, zato je najbolje javiti se lekaru.

      Savetujem da zakazivanje pregleda obavite nakon završetka vanrednog stanja i epidemije. a do tada hvala što ostajete kod kuće!

      Pozdrav

      dr M. Nikolić

Komentari na pitanje: #166947