Imam Problem sa mokrenjem vec godinu dana nalazi sve u redu uvek imala sam Infektion besike u Oktober pa onda Bakterien plazma pa onda pesak rekli su mi da imam inkonteciji besike Neznam sta da Radim vise samo Antibiotika sam pila predlozili su mi da radim zitoskopiju ali imsm prblem sa kicmom imam Spondylose u lumbalnom delu kicme u vratnoj kicmi je ukljesten nerv udarila sam dva kortizona pored ramena mnogi Doktori su mi rekli da je mokrenje od kicme molim za pomoc unapred hvala

    Odgovoreno: 11. 01. 2024.
    • Poštovana,

      Urinarna inkontinencija može imati više uzroka. Ukoliko ste 1980. godište a nije bilo povreda kičmenog stuba prije bih posumnjao na druge uzroke, stres inkontinencija zbog porođaja npr. ukoliko ste imali porođaje.
      Javite se na pregled kod urologa, radi dalje dijagnostike i prijedloga terapije.

      Srdačan pozdrav,

      dr Dakić OB New Hospital Novi Sad