Postovanje... Na penisu su mi vec neko vrijeme braon/crne mrlje, pa me zanima Vase misljenje i da li postoji neki nacin lecenja istog? Hvala unapred

    Odgovoreno: 10. 01. 2024.
    • Poštovani,
      Ako su u pitanju manja polja tamnije prebojenosti kože (braon/tamno braon) na koži penisa može biti u pitanju melanoza penisa, benigno stanje.

      To je pod uslovom da nema nikakvih drugih tegoba, i da promjene nisu nastale nakon nezaštićenog seksualnog kontakta.
      Ukoliko ima drugih tegoba ili su promjene nastale nedavno, ili nakon nezaštićenog seksualnog kontakta, javite se urologu.

      Srdačan pozdrav,
      dr Dakić

      OB New Hospital, Novi Sad