1. dr Aleksandar Skakić klinički i ultrazvučni pregled testisa

    Pitanje broj: #149365

    Poštovani doktore, imam jedno pitanje. Na dnu testisa, točnije ispod testisa osjetim neke tvorevine, ali kada podignem testis i izvršim pregled on je glatke građe i nemam nikakvu tvorevinu na njemu. To imam od 3. mjeseca i nisam se javio urologu jer i sam mislim da nije ništa opasno. Čitao sam o raku testisa i ja nemam baš nikakve simptome evo od 3. mjeseca baš nikakvih simptoma nisam imao, sperma je normalne boje, ne osjećam nikakva zatezanja u testisima, nikakvu oteklinu testisa, jednaki su testisi, samo kad stojim i kad prelazim rukom ispod testisa to osjetim. Možete li mi reći o čemu se radi i je li išta opasno?

    Odgovoreno: 08. 12. 2016.
    • Poštovani,
      Na osnovu ovoga je prilično nezahvalno izjasniti se o kakvim se promenama radi. Trebalo bi uraditi klinički i ultrazvučni pregled testisa kod urologa.