1. dr Aleksandar Skakić bolovi u testisu kila

    Pitanje broj: #130986

    Zadnjih par dana mi se javio bol u desnom testisu, onako tup bol koji traje kratko ali boli. Javio se par puta u toku hodanja ali se javlja uglavnom u stadijumu mirovanja. Fizički sam srednje aktivan. Prošle nedelje se vratio malo aktivnije u teretanu, ne pušim, ne pijem, može se reći da vodim zdrav život, sem malo ishrane, tu sa probirljiv. Šta može da bude uzrok bolu i da li ima razloga za brigu? Pozdrav

    Odgovoreno: 13. 12. 2016.
    • Poštovani,
      S obzirom na vašu nedavnu aktivnost i karakter bola može postojati mogućnost da imate problem sa kilom. Naravno, bez kliničkog pregleda od strane urologa na prvom mestu nemoguće je govoriti o jasnom uzroku vaših tegoba. Poželjno je uraditi urološki pregled.