1. Tečnost iz penisa

    Pitanje broj: #159474

    Poštovani,
    Moj problem je sledeći: prilikom erekcije iz penisa mi izlazi velika količina bistre, prozirne tečnosti, bez mirisa i tako već godinama. Sada je to počelo veoma da mi smeta, a i remeti mi erekciju prilikom odnosa. Bio sam kod urologa, odradio testove psa, bris uretre, bris na hlamidiju, ureaplazmu, mikoplazmu i svi nalazi su negativni. Takođe urolog je koristio ultrazvuk prilikom pregleda prostate i saopštio mi da je ista za moje godine u redu (dijagnoza je blago uvećanje prostate). Nakon uvida u rezultate analiza koje sam uradio urolog mi je rekao da je sve u redu, da sam zdrav i da je to kod mene (misleći na tečnost iz penisa) jednostavno tako i da nema ničega što može to da zaustavi ili makar smanji. Napominjem da nikakvih drugih zdravstvenih tegoba nemam. Molim za vaše mišljenje i savet.

    Hvala.

    Odgovoreno: 16. 10. 2018.

Komentari na pitanje: #159474

    • Zdravo, imam 52. godine i bela lepljiva tečnost mi stvara probleme pri erekciji i brza ejakulacija posle te tečnosti, molim za savet. Prostata je ok ima li lek da se to reši? Hvala.

    • Iz penisa izlazi mi bijela tečnost, pecka tokom mokrenja, evo već 7 dana tako. Ova tecnost je lepljivog sadrzaja poputa sluza. Hvala.

    • Zdravo. Imam problema sa penisom, tacije iz njega konstantno mi izlazi neka zuckasta tecnost, nalik gnoju. Zanima me sta bi to moglo da bude s obzirom da sam odnose pre toga imao mozda nekih mesec dana. Kozica mi se lepi za glavic i osecam peckanje u srednjem delu penisa. Pocelo je da mi se desava na poslu.

    • Poatovani konstantno mi izlazi neka sluz na penis jako neprijatno dali mi mozete dari neki savet ili sto moze biti ..hvala

    • Pozdrraw imam tako reci gnojenje penisa i izuzetno mi smeta prilikom mokrenja osetim jace peckanje u srednjem delu penisa i to treje nekih 5 dana

    • Aleksandar Preradovic 04. 04. 2021.

      Da li je ovo normalno da ima tackica oko glavica ili su to gljivice?

    • Imam 22bgodine izlazi mi na penisu lepljiva neka sluzz u spermi ne samo u spermi i ovako da li je to bolest

    • Jednom sam peckanje i samo malo providne tecnosti iz penisa da li je bolest ili?

    • Imam 52 godine i iz penisa, kad imam završnicu, izlazi mi providna sluz i često me tera da mokrim, pa me zanima da li je to neka bolest?