1. Pucketanje u korenu penisa

    Pitanje broj: #158559

    Pre izvesnog vremena u trenutku kada mi je penis bio u erekciji, naglo sam ustao iz sedećeg položaja (nepripremljen) i kao da sam čuo blago pucketanje sa leve strane u korenu penisa. Javio se bol srednjeg inteziteta koji je perzistirao nekih mesec i više dana. Nakon toga bol se ublažio skoro i nestao. Nisam primetio krv u mokraći, normalna erekcija, samo mi se čini da je penis otišao malo u desnu stranu. Bol se javi opet pri nekom naglom pokretu dok je penis u erekciji i traje po sedam i više dana. Javljao sam se urologu i postavljali su neke dijagnoze. Uglavnom su mi prepisivani antibiotici, i to je to, a od toga slabo kakav efekat. Zanima me šta bi to moglo da bude?

    Odgovoreno: 06. 08. 2018.
    • Poštovani,
      Deluje kao da ste prilikom naglog pokreta povredili omotač koji se nalazi oko tela koja formiraju penis. Ne uklapa se to što niste imali podliv. Kao posledica povrede može doći do formiranja ožiljka koji dovodi do zakrivljenja penisa kao i bolova prilikom erekcije kada se ožiljak rasteže i puca. Ciljana terapija za ovakvo oboljenje ne postoji. Pokušajete da nanostite contractubex kako biste uticali na ožiljno tikvno.
      Pozdrav.