1. Operacija frenuluma penisa

    Pitanje broj: #158485

    Koliko košta operacija frenuluma penisa, bez diranja kožice? Samo je frenulum problem, zateže me pogotovo kad imam odnose sa devojkom? Imam veliku dozu straha od te operacije i ne znam kako ću da podnesem, a inace nisam plašljiv! Koliko traje operacija i oporavak?

    Odgovoreno: 06. 08. 2018.

Komentari na pitanje: #158485

    • Zdravo imam 15 godina i kratak mi je frenulum kada je u erekciji bas zateze a kad je normalan normslni oprevucem preko glavica. Da li ovo moze da se resi bez operacije?