1. Neujednačeno mokrenje

    Pitanje broj: #158777

    Primjećujem da posljednjih mjesec dana mokrim neujednačeno. Jedan dan bude svega tri normalna mokrenja u toku dana, sljedeći dan normalno, do popodne, kad krenem u vožnju i nakon pola sata vožnje osjetim tako jak nagon za mokrenje da jedva izdržim do prve pumpe, nakon toga se učestalost mokrenja vrati u normalu jedno 3-4 dana, pa opet u krug. Tečnosti pijem oko 2 litra na dan.

    Odgovoreno: 02. 09. 2018.
    • Poštovani,
      Pitanje koliko se znojite, koliko ste tog dana do određenog trenutka uneli tečnosti. Ne deluje kao da imate infekciju. Ja bih sačekao, ukoliko se nastavi dajte urin na urinokulturu.
      Pozdrav.