1. Dečiji urolog

    Pitanje broj: #158813

    Imam bebu od 2 meseca. Na prošloj kontroli doktorka/pedijatar je pogledala pišu i napisala nam uput za urologa da preventivno pogleda. Situacija je sledeća: dete normalno piški, kada nije prevučena kozica, otvor je na vrhu penisa, ali kada prevlačimo kožicu otvor ide na desnu stranu. Da naglasim - kožicu jos uvek nismo sasvim prevukli, svako veče posle kupanja radimo na tome. Da li je to normalno? Imam utisak kao da jos neka providna opna postoji preko glansa.

    Odgovoreno: 02. 09. 2018.

Komentari na pitanje: #158813

    • Zaboravila sam da naglasim da pre toga ima jak mlaz mokraće, sad je mnogo manji i kao da ne ide onako kako treba, već dosta slabije, pod manjim pritiskom.

    • Babica je sinu od 15 dana 2x povukla tako jako kožicu da mu je popucala oba puta, drugog puta se i krv videla. Sad mu je zaraslo. pomalo povlačim kad se kupa i ispirem mu bornom kiselinom po njenoj preporuci. Zanima me da li da ga odvedem kod urologa, jer vidim da mu je crvena kožica i vise naborana. Od tad je prošlo mesec dana. Hvala unapred.

    • Imam pitanje,moje dete ima 10 meseci,naš Pedijatar je rekao da do 11tog meseca ne povlačimo kožicu na penisu nego ce on tada da mu to povuče,interesuje me dali to tako treba ili smo trebali od početka da provlacimo po malo?? Hvala unapred