1. Bolovi u testisu

    Pitanje broj: #159713

    Dobar dan poštovani doktore,
    Želim da Vas pitam povodom jednog problema koji se odnosi na povremene bolove u testisu. Klinička slika se odnosi na bolove u obliku sevanja koje traje neko određeno vreme. Puno pozdrava! Hvala.

    Odgovoreno: 19. 11. 2018.

Komentari na pitanje: #159713

    • Zdr ja sam iz makedonije. Uradio sam cetiri tretmana za ozijci od akne u skopju. Dva tretmana sam radio sa fraxel co2 i sa erbium ozijci su se smanjile za 70% . Posle kad sam uradio peti tretan sa fraxel co2 ozijci su se udubile u kozu. Jednostavno taj del gde su ozijci se udubio lice je izgubilo volumen i oblik dali sa postavjenje implant u taj del gde su se ozijci udubile bi se ispunio taj del i lice bi dobilo volumen i svoj oblik. Hvala na odgovoru pozz.