Doktori, imam pitanje o anestezijskom problemu, koji može biti dva sata dnevno, možda malo, ali kad moram da osušim kad je vlažan, ne osećam olakšanje kada je vlažno. Alzimija, pijem alergije, ali sam zaustavio samo pre dve nedelje, ali situacija je bila 100. Hvala vam na vašem vremenu i povratnim informacijama

    Odgovoreno: 16. 10. 2018.

Komentari na pitanje: #159388

    • Dobar dan, htela bih da pitam da li smem da planiram novu trudnoću pošto sam u prvoj dobila u 7 mesecu trudnoće tromb leve noge pa me zanima Vaše mišljenje po Vašoj struci očekujem odg od Vas.