Za vrijeme nezasticenog polnog odnosa (nepotpunog) moj penis je dosao u dodir sa partnericinim vaginalnim sekretima (samo glans). Nedjelju dana nakon odnosa osjetio sam blagu neprijatnost na donjem dijelu oboda glansa. Otprilike u isto vrijeme sam poceo da osjecam gotovo nekontrolisanu i konstantnu potrebu za mokrenjem koja je prestala posle dvije nedjelje. Pretpostavljam da je ta potreba nastala iskljucivo na nervnoj bazi-od straha. Osecaj neprijatnosti koji sam spomenuo se u toku naredne nedjelje pojavljivao i nestajao. Primjetio sam da je narocito izrazen nakon tusiranja i u vjecernjim casovima. Tokom pete nedjelje nakon odnosa osjecaj neprijatnosti koji se smenjuje sa osjecajem povisene temperature iskljucivo na obodu glansa i kozici koja prekriva taj dio penisa se pojacao i pojavilo se crvjenilo.Crvjenilo se povremeno pojavljuje i vrlo je blago izrazeno. I dalje gotovo konstantno osecam blago pecenje i nesto poput zuljanja. Molim vas pomozite.

    Odgovoreno: 10. 05. 2008.
    • Dovicin caps a 0,1 g x 2 tokom 10 dana, da resite problem. Verujem da niste dobili infekciju,da je problem psiholoske prirode,ali da budete sigurni......