Postovani doktore neznam odakle da pocnem sve je pocelo pre dve godine kad sam posao na fitnes posle dva meseca doboi sam upalu besike koju su doktori u ch tesko dokazali imam jednostavno ponekad osecaj u penisu kao kad gori imao sam bolove u bubrezima ali ne tako jake,imam krv u urinu,mikroskopski gledano,ponekad kad mokrim osetim dosta jak zadah,kazu da nista nije opasno kontrolisani su bubrezi i prostata,al nikako im nije jasno kako ima krvi u urinuposle seksualnog odnosa partner se zali da ima peckanje u vagini,za jos goru nesrecu dobio sam elergijui tu nema nista u krvi jednostavno kazu greska na imunom sistemu,oslobadjam se velike kolicine gasova iz organizma,ponekad me zabole ne testisi bukvalno receno jajnici,izadje mi neko crvenilo po vrati i grudima a na debelom mesu kao kad se ozari covek koprivom,kad popijem AERIUS tabletu od 5mg totalno sam rugi tip .bojim se da nisam neki Nerv otkinuo na fitnesu pa je nastala neka infekcija pomozite mi molivas imam 42godine i zivim u ch .VELIKI POZDRAV I UNAPRED ZAHVALJUJEM.

    Odgovoreno: 10. 05. 2008.
    • Obzirom da je alrgija vas osnovni problem morate se obratiti imunologu- alergologu. Sto se tice uroilogije testovi na infekciju bi kod vas bili pozeljni. Otkidanje nerva na fitnesu nije moguce. Verovatno je sve povezano sa alergijom