bio bi vam jako zahvalan ako bi mi malo pojasnili sada imam 40 godina a sve je pocelo jako davno bas kad sam imo 23g.znaci prije 17godina dobio sam od neke zenske triper -kapavac i tada sam bio kod doktora dobio sam neke tablete tad mi je prestalo da curi iz penisa i da me svrbi i to je bilo ok ali ma da sam kasnije osjetio neke promjene bas me je nekako svrbilo i peckalo pomalo uvjek posebno kad se nahladim i tu i tamo sam bio kod ljekara dobivo sam neke tablete i to je sa taklo vuklo ali sam sada primijetio u skorije vrijeme da je to stvarno moj problem jel me bas smeta svrbi me unutar penisa ponekad i boli i cesto imam peckanje jako bolno znaci unurar penisa i nekad imam osjecaj kao da gori bio sam kod urologa on kaze da to mozda nije blagovremeno i na pravi nacin lijeceno i da triper ima taj poslevremenski ponovni povratak .znaci moje pitanje bi tacno bilo jel to stvarno nesta opasno ne izljecivo na nakoji najbolji nacin se to sada moze lijeciti ma da sve funkcionise bas normalno kod mene al mi smeta ta napetost i stalna nadrazljivost i peckanje a ponekad i bol pa bi vam stavarno bio jako zahvalan jos jednom ako bi razmotrili ovu moju situaciju a posebno ako bi mi pomogli sta se nadam odsrca HVALA

    Odgovoreno: 10. 05. 2008.
    • Gonoreja ne ostavlja posledice kod muskaraca i ukoliko je niste ponovo dobili, ne vraca se. Potrebno je da uraditi briseve uretre na bakterije kao i spermokulturu sa AB, urin na Trichomonas vaginalis, posto se verovatno radi o infekciji koja moze perzistirati duze vremena i zadavati takve probleme. Leci se antibioticima.