Postovani,vec sam postavljao pitanja i naravno dobio odgovor.zanima me ,tj hteo bih da uradim cirkumciziju na penisu,da li je to pametna odluka,da li mogu imati neke probleme posle tog zahvata,kakvo je Vase misljenjei,i da li se to moze uraditi u unutrasnjosti,nezivim u Beogradu i Novom Sadu

    Odgovoreno: 10. 05. 2008.
    • Komplikacije su moguce kao i posle svake intervencije (infekcija...), ali nakon resavanja tog problema mirni ste po tom pitanju. Inace intervenciju rade urolozi. Gde ima urloga mozet i uraditi intervenciju.