imam 30 godina i hipertrofiju miokarda leve komore, kao i laku aortnu regurgitaciju.terapija je 2.5 mg concor-a 1x ujutro i 10mg monoprila uvece.u duzem vremenskom periodu sam primetio problem sa postizanjem pune erekcije i odsustvo seksualne zelje. moje pitanje je: da li bi koriscenje tableta MAGNA RX+ imalo efekta i da li bi mi smetalo zbog koriscenja gore navedene terapije.sportski sam aktivan. pritisak gornji je u granici 135-145, a donji 60-75. Hvala VAM unapred na odgovoru.

    Odgovoreno: 10. 05. 2008.
    • U principu u te biljena preparate ja nemam poverenje sto se tice efekta, ali vam ne moze smetati. Pravi lekovi su Cialis, Levitra.... ali za njih je potrebna konsultacija kardiologa zbog vase terapije antihipertenzivima