postovani doktore, molim vas da mi odgovorite na moje pitanje.. imam 26 god.. moj problem je sto tokom dana, a narocito nocu cesto mokrim. tokom dana najmanje 7, a tokom noci najmanje 5 puta.. moram da naglasim da sam proslog meseca uradila sve pretrage krvi i urina, kao i ginekoloski pregled i ultrazvuk. svi nalazi su uredni... samo jos da kazem da vrlo cesto imam bolove u zglobovima, narocito u kolenima... unapred hvala.

    Odgovoreno: 10. 05. 2008.
    • Probajte sa Pipem tbl 2 x 2 tokom 10 dana. Ukoliko se tegobe nastave uraditi odredjivanje UZ rezidualnog urina, i eventualno urodinamski pregled .