Postovani doktore, Imam 35 godina i poslednjih 6 meseci problem sa postiyanjem erekcije.Naime ne mogu da postignem potpunu erekciju ni tokom masturbacije a desava mi se da prilikom seksa izgubim erekciju koja ni tokom seksa nije bila potpuna.Ovo se desava i kad koristim kondom i kad ne koristim. Izgubio sam i i jutarnje erekcije koje sam imao stalno pre toga.Mislio sam da je problem u glavi, ili do partnerke pa sam probao i sa drugom partnerkom i efekat je bio isti.Nemam problem sa uybudjenjem.Obe partnerke me ,,pale,, ali nista. Da napomenem da osecam da mi mokraca ima cudan miris dok mokrim. Koje sve analize treba da uradim i da te rezultate odnesem urologu,kojeg na zalost nemam u svom mestu, pa bi zeleo da sa rezultatima odem kod njega da ne bi gubio vreme.Plasim se da cu izgubiti partnerku do koje mi je stalo.Ova druga je bila samo probna avantura zbog mog problema.

    Odgovoreno: 30. 04. 2008.
    • UZ bubrega besike i prostate, hormosnk istatus prolaktin, LH, FSH i testosteron, SUK, lipidni status, bris uretre na bakteriolosku kulturu sa AB, spermokultura sa AB, urin na Trichomonas vaginalis i bris uretre
      naChlamydiu , Mycoplasmu i Ureaplasmu urealiticum