Postovani doktore, neposredno ispod glansa penisa,punim krugom oko tela penisa, imam u obliku tankog prstena tkivo, koje se moze jasno opipati u opustenom i u erektivnom stanju penisa.Nije bolno, niti mi stvara bilo kakve tegobe. Zanima me sta je to i da li moze da bude opasno? Hvala

    Odgovoreno: 30. 04. 2008.
    • Ukoliko se ta promena nalazi u samoj kozi ponisa koja prelazi preko glansa on  u perspektivi moze biti uzrok fimoze kod vas i ukoliko bude pravila probleme, uklanja se hirurskom intervencijom.