Postovani imam jedno pitanje za Vas ...pre odredjenog vremena(nisam siguran koliko ali reda velicine-mesec dana) na onom delu kozice koji spaja glans sa ostalim delom penisa pojavila mi se tackica(bubuljica) zanemarljivo male velicine(dimenzije znacajno manje od mm,nekako belicaste boje) i jako jako blago ispupcena koja tu samo stoji i nervira me ....mislim niti imam bilo kakve druge promene na penisu,niti me svrbi,niti pece pri uriniranju,niti pravi bilo kakve drugacije probleme ,niti raste niti se smanjuje, niti menja oblik....inace sto se sexa tice vodim racuna i koristim zastitu a jedno jedino rizicno ponasanje sam imao pre nove godine kada sam imao nezasticeni obostrani oralni sex sa jednom devojkom?da li mozda znate o cemu se radi i da li ima mesta za paniku i strah?Hvala

    Odgovoreno: 30. 04. 2008.
    • Ukoliko se ne radi o bradavici koja se prenosi polnim putem - kondilomu, nema razloga za paniku. Ne mogu sa sigurnoscu tvrditi dok ne vidim promenu,ali iz opsisa ne lici na kondilom.