postovani doktore,pre nedelju dana, ujutru,primetio sam zuckast iscedak na penisu sa blagim svrabom u mokracnom kanalu,nakon toga ga nisam primecivao,nemam nikakvih smetnji druge vrste,sta je u pitanju, imao sam nezasticen sexualni odnos i ako je neka infekcija da li je prenosiva oralnim sexom.

    Odgovoreno: 30. 04. 2008.
    • Oralnim putem sigurno niste dobili infekciju. Posto sada nemate tegoba, a sigurno ste razmanili nesto od bakterije koje izazivaju infekciju brisevi uretre na bakterije i spermokultura sa AB bi bili dovoljni za pocetak