doktore interesuje me sledece;Imam problema sa impotencijom tj erekcija je dovoljno dobra sve dok ne treba da prodrem u vaginu onda se ona postepeno gubi i nije dovoljna za seksualni cin,sta je vasa preporuka,hvala unapred

    Odgovoreno: 30. 04. 2008.
    • Zavisi od godina, ali ukoloko ste mladji i bez nekih hronicnih oboljenje potrebno je pregledati prostatu i uraditi testove na infekciju, posto i ona moze biti jedan od uzroka problema.