Postovana,pre 3-4 nedelje primetio sam testisima duguljaste bradavice,infekcija je pracena povremenim svrabom u korenu penisa i bolom prilikom mokrenja.Infekcija se prostire samo do korena penisa. Unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 30. 04. 2008.
    • Bradavice su kondilomi, infekcija virusna koja se prenosi seksualnim putem. Lece se hirurski. Bol u mokracnom kanalu moze biti posledica drugih infekcija, ali sigurno nije posledica ove vrste virusa koji izazivaju bradavice. Znaci testovi na infekciju.