Postovanje, Imam problem sa kozicom penisa,ne mogu dovoljno da povucem (ispod glavica),nije problem u sirini kozice,nego izgleda kao da imam nesto sto spaja sa strane penisa i kozicu,a to izgleda nije dovoljno ''rastegljivo''.Mozete li mi pomoci???

    Odgovoreno: 30. 04. 2008.

Komentari na pitanje: #4786

    • Pitanje: imam isti problem ali on mi trenutno nije na tapetu. Elem, pre par dana vrh kozice glavica kao da mi se ojeo ili sta god vec i bolno je na dodir. Pitao sam druga koji kaze da ima isti problem koji je resio pavlovicevom, istina?