postovani doktore vojinov imam problem 5 meseca sa erekcijom (nedize mi se nimalo} mislim da sam ostao sexualni invalid ako me razumete sta hocu da kazem 5 meseca nedize mi se nikolko ne mislim da je impotencija to nema veze sa impotencijom koliko znam. sta vi kazete da je .nisam bio kod urologa nema ni potrebe ici ne osecam bol samo je problem sto se ne dize mislim da je doslo od masturbacije niko me ne shvaca sta hocu da kazem moij brat mi kaze da pogledam porno film .ali nema nista od toga penis mi je mrtav mislim da sam ja jedini slucaj koji nema erekciju 5 meseca .recite mi kakva je impotencija kako utice na penis

    Odgovoreno: 30. 04. 2008.
    • Nece atrofirti penis, ukoliko nemate erekciju. Potrebno je uraditi detaljan uroloski pregled sa analizom hormonmskog statusa, lipidnog statusa, testovima na infekciju i nakon toga odrediti uzrok i leciti isti.