Dragi doktore, pre par godina sam primetio da na glavicu penisa(blizu izlaza za mokracu) imam blago crvenilo, i osecam blagi bol posle seksualnog odnosa i blagi bol mi se javlja kada nazebem. Vec sam par puta sam bio kod urologa (radio analizu mokrace koja je bila negativna) ali su mi oni rekli da to nije nista . Sta vi mislite, sta treba da radim? Pozdrav

    Odgovoreno: 30. 04. 2008.
    • Ukoliko se takva promena nalazi na glansu nekoliko godina i ne raste, sigurno ne predstavlja problem. Javite se dermatologu radi neke konkretnije terapije.