Imam 27 godina, i u poslednje 2 godine imam problem sa potencijom, par dana mi je penis u erekciji a onda neko vreme nema nekog reagovanja, kao da nemam zelju za sexom. Pre toga sam bio jako aktivan. Imao sam chlamidiju i eserihiju coli koje sam izlecio ali se vracalo par puta, prakticno od tada i imam te probleme. Koristio sam nekoliko puta Cialis tablete koje mi je preporucio urolog i sve je bilo normalno. Dosta puno radim i imam stresan posao a fizicki i nisam puno aktivan, da li mi mozete reci sta bi po Vama to moglo da bude, i sta bih ja trebao da uradim?! Unapred hvala.

    Odgovoreno: 30. 04. 2008.
    • Znatan postotak problema sa potencijom cine i psihicki problemi, te u vasim godinama, ukoliko je infekcija sanirana, ne vidim razlog za uzimanjem Cialisa, vec samo razlog za samostalno resavanje problema.