Postovani doktore Moj muz u poslednjih godinu dana ima bolne erakcije,i pri tome ima bolove u ledjima i nogama.I posle toga bolno mokrenje.Molim vas kazite mi da li to ima veze sa prostatom.Predpostavljam da ima,plasim se da nije neka hronicna upala,il nesto opasnije.Unapred hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 30. 04. 2008.
    • Potreban je uroloski pregled, uz obavezan rektalni pregled prostate sa pratecim testovima na infekciju i lecenje iste. U zavisnosti od godina uraditi i nalaz PSA tumorski marker prostate *preko 50 godina)