kolike su cene ESWL na VMA a kolike u klinickom bolnickom centru,odnosno u privatnoj bolnici ultrazvuk u kragujevcu

    Odgovoreno: 30. 04. 2008.
    • Ne znam. U Novom Sadu je privatno oko 200 evra, a u drzavnoj ustanovi trenutno aparat ne radi *ranije cena oko 14 000 dinara* bez placanja ponovnog tretmana ukoliko je potreban. Mislim da je ova poslednja cena slicna ceni na VMA.

Komentari na pitanje: #4701

    • Gde u Novom Sadu ili Vojvodini moze u privatnoj praksi da se uradi eswl razbijanje bubreznog kamena?