Postovani doktore. Pre 15-tak meseci sam imao operaciju diskus hernije L5 S1 desno. Vremenom posle operacije sam primetio da mi je seksualna aktivnost delimicno smanjena , penis u reakciji je primetno manji , tanji a doslo je i do nekih promena na samom penisu koji je u reakciji sasvim kriv. donja polovina penisa je deblja , gornja ka glavicu nesto tanja kada je u reakciji i nesto sto me najvise zabrinjava je to da je penis kriv tj oblika kifle ) i to primetno je iskrivljen u desno. Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 25. 04. 2008.
    • Potreban je pregled urolga. Promene u vidu krivljanja nastaju kao posledica pojave bolesti koja se zove Pejrnojeva bolest, zadebljanje u vidu oziljka na omotacu penisa. Krviljenje penisa ne nastaje kao posledica operacija diskusa.

      dr Vojinov