Dobar dan , radila sam urin na 24 sata zbog pbg ++ međutim nalazi su pokazali da nemam porfiriju ali mi je gastrohepatolog rekla da se ponasam kao da imam. Molim vas za pomoc

    Odgovoreno: 28. 08. 2023.
    • Poštovana gospodjo, niste napisali da li imate simptome koji bi upućivali na porfiriju ili ne i da li je neko u Vašoj porodici bolovao od porfirije, što je takođe važno. U svakom slučaju možete doći kod mene na pregled (ja radim u poliklinici Rončević u Beogradu i pregled se može zakazati preko stetoskop.info) i radi dijagnostike da bi se utvrdilo imate li porfiriju ili ne.