Postovani, Ja imam konstantno nisko gvozdje, pa pijem feroglobin (ili sta mi u tom trenutku preporuce), pa se poboljsa trenutno i posle opet padne, nekad bude bas nisko, nekad tek ispod granice, sad sam pila par meseci, pa sam napravila pauzu mesec dana i juce na sistematskom je bilo: Gvožđe 13,7 μmol/L žene: 7,16-26,9 Feritin 9,04 ng/mL Žene: 13,0-150,0

    Medjutim, juce na sistematskom jos nisu bili stigli rezultati, pa mi tako nista i nisu preporucili, ali ja bih uzela nesto (ako treba) u kombinaciji sa folnom kiselinom jer planiram trudnocu. Ne mogu stvarno sad opet da idem tamo, i onako su me i juce samo pretarasili, ovaj feritin i gvozdje sam sama trazila da se uradi jer sam htela da proverim da li se nesto popravilo (u decembru je bio 7).

    Unapred hvala i pozdrav :)

    P.S. Znam sta sve ostalo treba proveriti, fob i to, to je sve ok. Takodje znam za ishranu crveno meso, dzigerica, kopriva, cvekla, med i tako to, sve redovno unosim.