1. Braon fleke na jedinicama

    Pitanje broj: #46833

    Preko noći su mi se pojavile braon fleke na zubima (na kečevima), koji je uzrok tome? Imala sam gnojnu anginu grla, koristila sam 3% hidrogen za ispiranje usta, da li postoji mogućnost da je to prouzrokovano time? I da li i kako se te fleke mogu otkloniti?

    Odgovoreno: 29. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Savetujem odlazak kod stomatologa koji će uraditi uklanjanje mekih naslaga tj "poliranje". Najverovatnije da je reč o naslagama ovog tipa i da bi trebalo relativno lako da se uklone i zahtevaju pažnju tek ukoliko ih ovaj postupak ne odstrani.
      dr Aleksandra Škundrić,
      Pozdrav.