Pre dva dana vadio sam zub koji se klimao, broj 5 iz gornje vilice, doktorica mi je rekla da je imao gnojnu kesicu i dala mi je da pijem doxiciklin, ali evo vec dva dana mi je nateceno lice sa leve strane nose i boli me na dodir/ bojim se da mozda ima veye sa sinusima i ne znam da li da pijem antibiotike ili da se odmah javim lekaru

    Odgovoreno: 09. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Javite se lekaru, nemojte piti antibiotike na svoju ruku jer mozete maskirati pravi uzrok problema.
      dr aleksandra skundric