Vec 10 godina imam hronicno zapalenje desnih, radila sam i biopsiju i nisu nadjene nikakve glivice niti bakterije, takodje sam radila i bris i nista nije nadjeno, kontatovano mi je da imam stalnu upalu sluzokoze i izbegavam da jedem slano, ljuto, kiselo, itd. Lekar iz dzordza vasingtona mi je pre 5 godina prepisao lek deksazon koji i danas povremono koristim. Bolest se manifestuje tako sto mi se otvore male ranice po usnoj supljini i jeziku i peku me pri svakom unosenju hrane, koristim i razne cajeve, zalfiju, kamilicu, sodu bikarbonu ali mi nista nepomaze sem deksazona koji koristim po 1 tabletu uvece po tri cetiri dana i tada mi prodju problemi. Imali neki drugi lek, koji je manje stetan za organizam a efikasan za moj problem. Obisla sam i mnogo stomatologa i nisam do danas resila svoj problem.

    Odgovoreno: 09. 02. 2010.
    • Poštovana,
      Savetujem da se javite specijalisti na klinici za oralnu medicinu, dr subotica br 4 u beogradu. Tamo postoji tim strucanjaka veoma iskusnih u oblasti bolesti kao sto je vasa.