Postovanje. Nisam posetila jos uvek reumatologa, jer u Cacku se nazalost duze ceka. Po preporuci sam uradila labaratoriju, prilazem u fajlu. Imam bolove u zglobovima, skocnim, kolenima, ramenima i rucnom zglobu, cini mi se simetricno, traju unazad 5 dana. Imala sam pre tri nedelje tempreraturu i upalu grla, lecila sam kao obican virus, bez nekih analiza. Imam 31 godinu i cetvoro dece. Veoma sam zabrinuta, pogotovu citajuci o reumatskim obolnenjim, molim za odgovor.

    Odgovoreno: 03. 03. 2023.
    • Poštovana,

      Potreban Vam je ipak pregled reumatologa. Obzirom da navodite moguću virusnu infekciju koja je prethodila zglobnim tegobama, to će za Vašeg lekara biti značajan podatak uz dužinu trajanja tegoba.

      Srdačan pozdrav,

      Dr Ivan Jeremić