Ovako od pre 3 meseca pojavile mi se neke tackice na jednoj dojki nit se smanjuju nit povecavaju a ne bole me ne znam sta to moze biti a imam 18 godina uplasena sam

    Odgovoreno: 06. 11. 2020.
    • Poštovana,

      Ovo o čemu pišete je najverovatnije za dermatovenerologa, jer bih rekla da su u pitanju promene na koži i da nije vezano za dojku, tj za njen parenhim, odnosno tkivo dojke.

      Ipak, u slučaju bilo kakvih promena na koži dojke, treba uraditi ultrazvuk dojki, jer to je bezbolna i neškodljiva procedura.

      Ukoliko imate bilo kakve nedoumice, budite slobodni da me kontaktirate!

      Hvala Vam na poverenju!

      Srdačno Vaša

      dr Magdalena Radović, radiolog