Operisan mi je rak dojke vel 1,5 cm. pre skoro dve godine. Imala sam samo zracenje. Nikakvih problema nisam imala ni pre ni posle operacije. Slucajno sam ga primetila. Uzimam Arimidex. Osecam se normalno i zdravom. Moja velika dilema je fizicka aktivnost u vezi toga. Da li je dozvoljena ? Nece li se njome pokrenuti moguce metastaze ?

    Odgovoreno: 07. 11. 2020.

Komentari na pitanje: #171643

    • Borislava Milenkovic 08. 11. 2020.

      Hvala na odgovoru, ali ja bih trebala raditi vezbe za skoliozu i igram folklor. To me interesuje da li smem.