Poštovanje Imam zakazano kod onkologa tek za nedelju dana ,nemogu da izdržim ,pa ako moze okvirno da mi kažete kako je to i šta po Vašem vidjenju moj ultrazvuk dojke Hvala Vam puno Srdačan pozdrav

    Odgovoreno: 06. 11. 2020.
    •

      Poštovana,

      Nadam se da je sve u redu! Niste poslali Vaš nalaz za mišljenje.

      Imam obavezu da Vam sugerišem, da i ukoliko nemate tegobe i ukoliko je klinički pregled onkologa uredan, neohodno je uraditi inicijalnu mamografiju (digitalnu) i ultrazvuk dojki.

      Kontrole, u slučaju da nemate tegobe, dakle u sklopu prepevntivnih pregleda, ultrazvuk jednom godišnje; mamografija na 2 godine, uz poređenje.

      Ukoliko imate bilo kakve nedoumice, budite slobodni da me kontaktirate!

      Hvala Vam na poverenju!

      Srdačno Vaša

      dr Magdalena Radović, radiolog