Postovani, Dali radite rekonstrukcija dojke nakon mastektomije? Koji su uslovi, koja je cena i kako ide proces rekonstrukcije?Hvala vam najlepse.

    Odgovoreno: 18. 02. 2021.

Komentari na pitanje: #178521

    • Mr sci. med. dr Dragana Petrović-Popović 19. 02. 2021.

      Poštovana, Koliko ćete dana biti u bolnici takodje zavisi od toga koja metoda rekonstrukcije se primenjuje, ako je to samo silikonska proteza ona jedan dan ako je rekonstrukcija reznjem onda nekoliko dana,

    • Mr sci. med. dr Dragana Petrović-Popović 19. 02. 2021.

      Postovana, Pišite mi na mejl draganapetrovicpopovic@gmail.com Možete mi poslati i fotografije, cena zavisi od vrste rekonstrukcije koja je potrebna, ako zelite možete slikati i medicinsku dokumentaciju i poslati Veliki pozdrav, Dr Dragana Petrovic-Popovic

    • Hvala na odgovoru. Soglasno da sam drzavjanin Makedonije htela bih da znam koje su troskove, koliko dana si hospitalizovan kako bih mogla sve da organizujem. Lep Pozdrav Svetlana