POZDRAV G. RUDIČ OD RENATE RUDIČ..

    KARCINOM GRUDI: MOLIM SAVJET, AKO MOGU KOD VAS NA REKONSTRUKCIJU: PUNJENJE GRUDI SA VLASTITOM SALOM' ZA BROJ' CCA. 2 VELIČINA REKONSTUIRANIH' GRUDI POSLJE SKIDANJA KARCINOM TUMORA...I NARAVNO CJENA U EUR CCA.

    ZA ODGOVOR SE VAM SRDAČNO ZAHVALJUJEM, RENATA RUDIČ, SLO